Restauracja Paradis

Restauracja Paradis jest położona w Szczepanowicach – spokojnej dzielnicy Opola znajdującej się niedaleko centrum. Z tarasu rozpościera się piękny widok na panoramę miasta. Możesz stąd zobaczyć charakterystyczne dla Opola budowle, takie jak: wieża Piastowska, Ratusz, Katedra. Jest tu sporo zieleni, w towarzystwie której w letnie dni możesz zasiąść na naszym tarasie, a Twoje dzieci pobawią się na naszym dużym, kolorowym placu zabaw.
W Restauracji Paradis możesz odpocząć. To idealne miejsce na spotkania ze znajomymi. Razem rozsmakujecie się w naszej kuchni. Do państwa dyspozycji przeznaczone są 4 sale: restauracyjna z kominkiem, przeszklona oranżeria, taras z widokiem na plac zabaw oraz duża sala weselna. Restauracja Paradis to nowoczesne, eleganckie wnętrza. W chłodne dni ogrzeje Cię niepowtarzalne ciepło kominka znajdującego się na sali restauracyjnej. W naszej restauracji panuje miła atmosfera. Profesjonalna obsługa dba o każdy szczegół. Odwiedź Restaurację Paradis i zakochaj się w naszych daniach!

Logo Opolskie ze smakiem posiada : rolada sląska z kluskami i czerwoną kapustą, polędwica wieprzowa w borowikach w śmietanie, kluski śląskie, buraczki na ciepło
rosół z makaronem.

Godziny otwarcia restauracji:
Poniedziałek – nieczynne
Wtorek – piątek 12.00-18.00
Sobota- niedziela 12.00 – 20.00
Dla przyjęć wydłużone godziny otwarcia

KONTAKT:
Ul. Prószkowska 73
45-758 Opole
Telefon +48 77 474 00 61
info@paradis.opole.pl