PHU Agnieszka Żurakowska Hotel Dębowe Wzgórze

Hotel & SPA Dębowe Wzgórze to wygoda, komfort, doskonała kuchnia, profesjonalna obsługa dla osób spragnionych bliskiego kontaktu z naturą, które cenią sobie aktywny wypoczynek. Położenie hotelu u podnóża Gór Opawskich, między miastami Prudnik i Głuchołazy w niewielkiej miejscowości Pokrzywna gwarantuje wypoczynek w dobrym stylu.

Do dyspozycji gości oddajemy 21 komfortowych i eleganckich pokoi gościnnych, restaurację, Bajlandię, Chatę Grillową, sale konferencyjne, gabinety odnowy biologicznej oraz strefę SPA. Posiadamy również busa hotelowego, którym goście za niewielką opłatą mogą przyjechać na imprezę lub zwiedzać położone w okolicy atrakcje.

Ciepła atmosfera i kameralny klimat są mottem przewodnim Hotelu & SPA Dębowe Wzgórze. Wnętrza zaprojektowane zostały w tonacji natury, która współgra z bezpośrednim otoczeniem gór i lasów. Niezwykle urocza lokalizacja sprawią, że zapisze się on w Państwa pamięci jako hotel w górach, do którego warto wracać.

Goście hotelowi w ramach pobytu mogą bezpłatnie korzystać z basenu, sauny, jacuzzi, które znajdują się w budynku hotelowym jak również wewnętrznej sali zabaw, która sąsiaduje z restauracją hotelową.

Nasz hotel to komfort, dobra jakość świadczonych usług i indywidualne podejście do Naszych Gości „dużych i małych”.

Logo Opolskie ze smakiem posiada: wodzianka (wodzionka) , ślaskie niebio.

 

Restauracja czynna:

Poniedziałek – Piątek 14:00 – 22:00

Sobota – Niedziela 13:00 – 22:00

 

KONTAKT:
POKRZYWNA 48
48-267 Jarnołtówek
Telefon +48 664 962 147
Faksem +48 77 439 77 29
rezerwacja@debowewzgorze.eu
www.debowewzgorze.eu