Restauracja TRIO KIA

Pomysł na nazwę „TRIO” związany był z rodzinnym klimatem i odzwierciedleniem osób, które tworzyły i wspierały tę restaurację. Trio to trzy osoby: mąż, córka, ja oraz babcia Zosia, jako kropka nad „i”. Dla Klienta ma to być nazwa łatwo „wpadająca w ucho”.

„TRIO” to coś więcej niż restauracja. To zaproszenie na spotkanie ze sztuką kulinarną, śląską kuchnią, włoskim uniesieniem. Te niepowtarzalne inspiracje czerpiemy z tradycji a jednocześnie serwujemy we współczesnej aranżacji.

Restauracja „TRIO” w Opolu to dwie sale na trasie wyjazdowej w kierunku Wrocławia. Każda z sal posiada inny, charakterystyczny wystrój. Wyjątkowy klimat miejsca tworzy również ciepło płynące z rozpalonego kominka. Przestronne wnętrza doskonale nadają się zarówno do kameralnych spotkań w małym gronie, jak i do organizacji liczniejszych przyjęć okolicznościowych dla 100 osób. W okresie letnim otwarty jest ogródek z grillem.

Umilanie czasu zapewnia przyjemna muzyka, kącik prasowy, TV oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. W upalne dni dysponujemy klimatyzowaną salą. W naszej restauracji nie ma barier dla klientów. Osoby niepełnosprawne nie spotkają się z żadną trudnością, by móc wygodnie zasiąść do stołu.

Logo Opolskie ze smakiem posiada: żur opolski.

Godziny otwarcia restauracji:
Poniedziałek – sobota: od 10:00 do 21:00
Niedziela: od 12:00 do 21:00

KONTAKT:
ul. Wrocławska 120
45-835 Opole
Telefon +48 77 457 53 13 , 513 133 433
Faksem +48 77 457 53 13
restauracja@trio.opole.pl
www.trio.opole.pl